Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Дні спостереження за птахами
13:24
Дні спостереження за птахами

Восени своїм курликанням, кряканням та співами привертають до себе увагу зграї перелітних птахів. Саме наприкінці вересня – початку жовтня за ініціативи товариства охорони птахів професійні орнітологи та любителі пернатих беруть участь у спостереженні за птахами. В ці дні керівники гуртка ЧР БДТ планують проведення акції спільно зі своїми вихованцями. В рамках заходу необхідно фіксувати, які види птахів зустрічаються поруч з оселями учнів та на шкільному подвір'ї, в якій кількості, в створені таблиці занотовуються особливості пташиної поведінки, отримані дані систематизуються.

Основною метою цієї акції є заохочення широкого загалу до пізнання світу пернатих і привернення уваги до проблем їх збереження, оскільки, внаслідок діяльності людини і забруднення довкілля, чисельність деяких видів значно зменшується або ж знаходиться під загрозою зникнення. Результати своїх спостережень вихованці еколого-натуралістичних гуртків надсилають в товариства охорони птахів, де результати опрацьовуються, узагальнюються та оприлюднюються.

Долучайтеся і ви до орнітологічних пригод! Нагадаємо, що особливл актуальним цього року є спостереження за припутнем (лісовим голубом). Успіхів!

Переглядів: 49 | Додав: БДТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar